Tablice rejestracyjne

Firma PROTAB Kowalczuk i Wspólnicy Sp.J. istnieje od 2010 roku. PROTAB produkuje tablice rejestracyjne wszystkich rodzajów, które dostarczamy do Powiatowych Wydziałów Komunikacji i Wydziałów Komunikacji Urzędów Miast.

PROTAB oferuje również: Tablice rejestracyjne wszystkich rodzajów i rozmiarów robione na Państwa zamówienie. Na zamówienie wykonujemy również tablice amerykańskie w rozmiarze 15cm x 30cm. Systemy Informacji Miejskiej, tablice orientacyjne jak i oznakowanie dla zakładów usług komunalnych. Systemy ogrodzeniowe wykonane z najwyższej jakości aluminium.

PROTAB posiada posiada certyfikaty zgodności Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie na wszystkie rodzaje tablic rejestracyjnych, zezwolenie Marszałka Województwa Mazowieckiego na produkcję tablic rejestracyjnych oraz zaświadczenie o wpisie przedsiębiorcy do rejestru przedsiębiorców produkujących tablice rejestracyjne. PROTAB jest firmą przyjazną środowisku i technologie przez nas stosowane są w pełni ekologiczne.

Firma PROTAB produkuje gotowe tablice rejestracyjne. Dzięki zastosowaniu techniki barwienia wytłoczonych znaków tablic na gorąco tzw. metodą „hot stamping” produkcja tablic rejestracyjnych stała się szybsza, bezpieczniejsza i w pełni ekologiczna.

Stosowanie tej techniki pozwala uniknąć szkodliwych oparów stosowanych dotąd farby i rozpuszczalnika, jak również zapewnia pracownikom szybką i bezpieczną pracę.